Collection: New
For all our beautiful new items that are added to our store please check them out here. We will change this section as new pieces arrive, as our range expands and the divine store that is mine, Feather and Leaf Co. grows. So welcome I hope you enjoy browsing and shopping, I also welcome feedback so please send me an email at info@featherandleafco.com tell me what you love, what you dont love and what you would like to see on my shelves.
-
Play Clay - Pastel Orange Playdough with Golden Sunset Bio Glitter (1 tub 130grams)
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Play Clay - Pastel Blue Playdough with Gold Bio Glitter (1 tub 130grams)
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Play Clay - Pastel Pink Playdough with Lollipop Bio Glitter (1 tub 130grams)
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Play Clay - Unicorn Poop | Pink/Blue/Purple swirl Playdough (1 tub 260g)
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Play Clay - Deep sea waves | Blues Playdough (1 tub 260g)
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Play Clay - Silicone Rolling Pins - Pink, Aqua, Lilac Purple, Yellow
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Jems Plaster Painting - Shelly the Shellebrating Crab
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Jems Plaster Painting - Mermaid Pack
- Regular price
- $11.00
- Sale price
- $11.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Jems Plaster Painting - Pirate Theme Pack
- Regular price
- $9.95
- Sale price
- $9.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Glow in the Dark Mini Potion Kit
- Regular price
- $18.95
- Sale price
- $18.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Ice Cream Scented Perfume Making Kit
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Fairground Favourites Perfume Making Kit
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Cotton Candy Mini Perfume Making Kit
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Colour Changing Mini Potion Kit
- Regular price
- $16.95
- Sale price
- $16.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Slime Diy Kit
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Science Discovery Potion Kit
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Confetti Blue - Lava Tube Mini Potion Kit
- Regular price
- $18.95
- Sale price
- $18.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Salmon Meal Set
- Regular price
- $44.00
- Sale price
- $44.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Delicious Donuts set of 4
- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Floral Shortbread Cookies 6 pieces
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Mango Pavlova
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Blueberry Tart
- Regular price
- $19.50
- Sale price
- $19.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Felt So Real - Lemon Tart
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- $17.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
My Creative Box - Disney the Lion King Craft and Activity Kit
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Papoose - Wood Square Bowl
- Regular price
- $6.95
- Sale price
- $6.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Papoose - Tree Spoon (1 spoon)
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Papoose - Teak Ice Cream Spoon (1 spoon)
- Regular price
- $4.40
- Sale price
- $4.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
My Creative Box - Disney Moana Craft and Activity Kit
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
My Creative Box - Under the Sea Craft and Activity Box
- Regular price
- $49.99
- Sale price
- $49.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Kinfolk Pantry - Eco Dough Extruder
- Regular price
- $19.00
- Sale price
- $19.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Bio Dough - Kids Fun Embossed Silicone Rolling Pin
- Regular price
- $23.95
- Sale price
- $23.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Bio DoUgh Sprinkles - Bio DoUgh Sprinkles — Easter Season
- Regular price
- $28.95
- Sale price
- $28.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Bio DoUgh Sprinkles - Rainbow Unicorns Sprinkles
- Regular price
- $28.95
- Sale price
- $28.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Papoose - Flower Spoon Triple Flower
- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Beadie Bug Play - Sweets Eco Sprinkles
- Regular price
- $7.95
- Sale price
- $7.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Beadie Bug Play - Easter Eco Sprinkles
- Regular price
- $8.95
- Sale price
- $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Beadie Bug Play - Eco Toasted Sandwich Kit
- Regular price
- $26.50
- Sale price
- $26.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Gift Bundle - Magic Water Scroll and Brush Set
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
$56.90 - Unit price
- per
Back Soon -
Beadie Bug Play - Eco Heart Waffle Press (Limited Edition)
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon -
Beadie Bug Play - Eco Waffle Making Kit
- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Back Soon
- Page 1 of 2
- Next page